ژئوممبران اصفهان (ورق ژئوممبران) به ورقهایی میگویند که عاری از محتاج بودن به تکنولوژی های متنوع است و میتواند همچون عایقی با استحکام بالا مورد بهره مندی قرار گرفته شود. این ورقها با استفاده از جوش حرارتی یا روشهای گوناگون چسبیده میشوند و روی همدیگر قرار می‌گیرند. ورق ژئوممبران از پلیمرهای گوناگونی شامل پلی اتیلن یا پلی وینیل کلراید تشکیل شده است. از ژئوممبران برای عایق‌ بندی استخرهای خاکی، مخازن ذخیره آب و مواد شیمیایی بهره گرفته میشود.

شرکت ژئوممبران اصفهان با 8 سال سابقه در صنعت ژئوممبران تجربه و مهارت کافی برای ساخت انواع استخرهای خاکی و مخازن ذخیره آب را دارد. ما با داشتن نیروهای حرفه ای در این زمینه به شما این امکان را می دهیم تا از بهترین استخرهای خاکی برای کشاورزی یا ذخیره آب بهره مند شوید و از خدمات ما راضی و خوشنود باشید.

ما در تلاشیم تا با ارائه خدمات گوناگون به شما مشتریان گرامی، نقشی در رونق فعالیت شما در زمینه کشاورزی یا پرورش ماهی داشته باشیم. مطمئن باشید که ما از بهترین تجهیزات مورد نیاز برای ساخت ژئوممبران استفاده میکنیم تا در آینده برایتان مشکلی بوجود نیاید و همواره از آن استفاده کنید.